O nas

NASZA MISJA: INSPIRUJEMY !

 

TWOJA KORZYŚĆ: ROZWÓJ I SATYSFAKCJA !

 

Naszą misją jest szerzenie idei coachingu wśród osób, które dotychczas nie miały możliwości poznania mocy spotkań z coachem.

Naszym zadaniem jest inspirowanie Cię do podejmowania działań i ćwiczeń wzbogacających życie osobiste, zawodowe oraz relacje z bliskimi.

Nasz portal skierowany jest do osób, które chcą poznać, na czym polega praca nad rozwojem osobistym z pomocą coacha i trenera.

Przedstawiamy w sposób jasny i zrozumiały podstawowe idee i założenia pracy na spotkaniach coachingowych.

Zachęcamy naszych odbiorców do samodzielnego wykonywania nieskomplikowanych ćwiczeń w codziennym życiu.

Szerzymy ideę coachingu wśród tych, którym zawód coacha jest obcy, pokazujemy jak wyglądać mogą efekty pracy na spotkaniach coachingowych.

Nasz portal wyróżnia nastawienie na odbiorcę, nie prezentujemy tu ofert i produktów, lecz praktyczne sposoby wykorzystywania wiedzy i doświadczenia coachingu i psychologii.

Coachingzadarmo.pl miejsce dla każdego, kto chce spróbować mocy coachingu.

Tu nie ma wykładów, są za to praktyczne ćwiczenia służące poznawaniu siebie, swoich przekonań, swoich możliwości i efektów podejmowanych zmian!

Oprócz darmowych artykułów i poradników oferujemy sesję coachingową gratis dla osób, które chcą przekonać się, jak wygląda praca z coachem.

Darmowa sesja wstępna jest niezobowiązująca. Może odbywać się na indywidualnym spotkaniu z coachem lub telefonicznie, poprzez skype lub inny komunikator online, a także pisemnie. Czas trwania darmowej sesji: 45 minut.